Hakkımızda

Mızrak Grup olarak kurulduğumuzdan günden bu yana başta Türk Silahlı Kuvvetlerinin envanterinde bulunan zırhlı personel taşıyıcılar olmak üzere, savunma sanayinde belirlediği hedefler ve kalite standartları doğrultusunda yurtdışı menşeili ana ürün ve yedek malzemeleri en uygun şartlarda tedarik etmek ve aynı zamanda bu ürünlerin üretimini geliştirip millileştirerek yeni teknolojileri ülkemize kazandırma gayesiyle çalışmaktayız

Mızrak Grup; ağırlıklı olarak savunma sanayinde kullanılan BMC Kirpi, Ejder Yalçın, Cobra 1-2, uçak akaryakıt ikmal tankeri yedek parçalarının ithalatı, ihracatı ve imalatını yapmaktadır. Şirketimiz son teknolojiyi takip edebilen her türlü ekipmana, deneyimli, yenilikçi ve proaktif bir personel kadrosuna sahiptir. 

 

Şimdiye kadar önemli projelerin içinde yer alan Mızrak Grup, aynı zamanda birçok üretici firmanın Türkiye'deki temsilciliğini ve yetkili satış bayiliğini üstelenmiştir. Kurulduğundan itibaren özverili çalışmalarımız ve kalite öncelikli hizmet anlayışımızla sektörde giderek büyüyen ve güven duyulan firmalardan biri haline gelmiştir.

 

Mızrak Grup olarak şu ana dek imzaladığımız sözleşmeleri tam olarak yerine getirmenin, ürünleri tam zamanında ve istenilen kalitede sorunsuz olarak tedarik etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.